Makro miłość.

by - 5/27/2015


       Nie będę przedłużała, także jeśli chcecie się dowiedzieć czegoś więcej - wszystko znajdziecie w zakładkach about i partnership ^^ Jeśli jednak macie jeszcze jakieś pytania - istnieje także zakładka contact, no i komentarze. Także może przejdę już do sedna !:)

      Hmm, powinnam chyba zacząć od tego jak zaczęłam zajmować się całą tą fotografią, ale szczerze powiedziawszy nie mam pojęcia jak to do końca było. Wydaje mi się, że zaczęło się to jakoś w 5 klasie podstawówki. Po prostu brałam aparat do ręki i szłam na zewnątrz, żeby coś złapać. Robiłam zdjęcia właśnie robaczków, motyli i innych takich stworków, ale nie wiedziałam wtedy, że istnieje coś takiego jak makro :D 
      Kiedy poszłam do 1 gimnazjum, zaczęłam też chodzić na kółko fotograficzne, gdzie w zasadzie sporo się nauczyłam o kadrze, świetle, fotografii studyjnej, no i fotografii makro. Zaczęłam coś tam klikać.      Nie ukrywam, że z roku na rok szło mi coraz lepiej i coraz bardziej się w tym zatracałam. Byłam dumna z każdego swojego zdjęcia i chciałam je robić bez przerwy. W makro najlepsza jest spontaniczność. Nigdy nie wiem kiedy zobaczę coś wartego uwagi, jak będzie ustawione i jak będzie padało światło. Nigdy nie mam pojęcia czy coś nie ucieknie mi z kadru sekundę przed idealnym ujęciem. W zasadzie zawsze mnie to bardzo fascynowało.      Teraz niestety ogranicza mnie sprzęt, który się zepsuł i z niecierpliwością czekam na kupno nowego. Tutaj mam do Was prośbę i jednocześnie zapytanie - możecie pisać mi o swoich aparatach, polecać albo odradzać, proponować obiektywy, itd. :)

      Nie mam niestety specjalnych osiągnięć w tej kategorii, nigdy nie bawiłam się w konkursy, w zasadzie sama nie wiem dlaczego. Teraz, jeśli kupię sobie normalny aparat, na pewno się nie zmarnuje :) ! Marzę o tym, żeby mieć kiedyś pentaxa i robić zdjęcia po kroju takich :      No cóż, do takich zdjęć jeszcze daleka droga, ale wierzę, że warto i że kiedyś spełnie swoje ambicje i dojdę do wyznaczonych celów. Póki co częściej pozuję niż fotografuję, ale o tym skrobnę coś w następnym poście. Teraz nie pozostaje mi nic innego, niż podziękować tym, którzy przeczytali i obejrzeli całość, zachęcić Was do komentowania, obserwowania, i tak dalej to wszystko, co robi się na blogach :D 

3majcie się ! Buziaki !

You May Also Like

5 komentarze

 1. świetne zdjęcia, ja właśnie potrzebuje kogoś kto mi porobi ale w Łodzi narazie krucho :D

  pzdr.www.takaroo.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdjęcia są cudowne i napewno będziesz robiła tak samo dobre <3
  pozdrawiam
  http://typical-writers.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale śliczne!

  Zapraszam na nowy post! Jeśli Ci się spodoba będzie mi bardzo miło, jeśli skomentujesz i zaobserwujesz mój blog. :)
  alexandrak-blog.blogspot.com KLIK!  OdpowiedzUsuń
 4. Very nice photos! ♥♥

  http://ovationspas.com/pedicure-chairs.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudowne uchwycenie pozornie banalnych elementów. Ja również interesuje się fotografią, tylko trochę od innej strony, bo wolę pozować. Zdjęcia to według mnie to wspaniały sposób na uchwycenie swojej wizji świata i pamiątka na lata. Czekam na więcej :)
  http://przygody-mileny.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde napisane słowo !♥
Thank You for every written word !♥