Revers cosmetics / beauty

by - 6/04/2018

Revers Cosmetics


Beauty, makeup postCześć!
Ostatnio po raz kolejny miałam okazję testować nowości od Revers Cosmetics. Tym razem był to podkład, matowa pomadka i lakiery do paznokci, ale po kolei ! :)


Wybrałam kolorek 06. Jak dla mnie jest ciut za jasny, ale mimo wszystko bardzo mi się podoba. Nie podkreśla suchych skórek (ale przed nałożeniem i tak wykonuję peeling ust). Ciekawie też zdaje egzamin nakładany na inną pomadkę, np. w czerwonym odcieniu. Tonuje ją i matuje. Wielofunkcyjny i naprawdę wytrzymały produkt.


Wybrałam najjaśniejszy odcień (Natural Beige). Ostatnim razem mimo wyboru najjaśniejszego odcienia podkładu, był dla mnie niestety za ciemny. Ten zaś jest idealny! Po 8 godzinach w pracy nie świecę się, podkład się nie waży, nie "topi", nie ściera. Jestem pod jego ogromnym wrażeniem! No i naprawdę świetnie kryje, sami spójrzcie:Mój kolor to 10 (Royal Red). Jest ciemniejszy niż na zdjęciu, jednak u rąk robię hybrydy, a u stóp uwielbiam wszelkie czerwienie, dlatego go wybrałam. Pędzelki są duże, wygodnie się nimi operuje. Top jest o tyle świetny, że możecie użyć go do każdego lakieru i przedłuży on jego trwałość! Genialna sprawa!***
Pokażę Wam teraz makijaż, który wykonałam przy użyciu właśnie tych kosmetyków.
Co myślicie o kosmetykach?
Podobają Wam się kolory, które wybrałam, czy macie innych faworytów?
Co myślicie o zdjęciach i makijażu?
Jak podobają Wam się moje bananowe paznokcie? ♥

Buziaki! :*

www.reverscosmetics.pl          #reverscosmetics

You May Also Like

1 komentarze

  1. Zaciekawił mnie ten podkład ^^ Piękne paznokcie *.*
    Pozdrawiam ♥ wy-stardoll.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde napisane słowo !♥
Thank You for every written word !♥