Nasz puszysty Mort

by - 8/28/2018

Cześć!
Miesiąc po przeprowadzce do Krakowa podjęliśmy decyzję - chcemy mieć zwierzaka. Marzy nam się buldog francuski, jednak z przyczyn niezależnych od nas padło na nieco mniejsze i cichsze zwierzę - kota! Nasz kochany rudzielec wabi się Mort i odkąd z nami żyje - nasze dni wyglądają zupełnie inaczej. Zaczęliśmy nawet mówić do siebie "matka" i "ojciec" haha :D Paweł za to odkrył w sobie duszę artysty i złotej rączki w jednym. Morcik jest też kotem podróżującym. Do rodzinnego miasta mamy bowiem niecałe 200km, kiedy zjeżdżamy na weekend, oczywiście jedzie z nami. Całą drogę zazwyczaj przesypia, a kiedy nie śpi, uwielbia siedzieć w bagażniku i patrzeć na drogę - robi tam niemałą furrorę wśród kierowców. :D

 Pierwsze i najważniejsze w co go zaopatrzyliśmy to szelki. Mieszkamy na 10. piętrze, no i jest to Kraków, więc nie ma możliwości przebywać na zewnątrz sam. Spacerujemy więc tak:

Podczas jazdy samochodem jest zadziwiająco grzeczny, ale tak czy siak, tam także stosujemy szelki ze smycz.
Jeśli potrzebujecie szelek dla swojego zwierzaka, gorąco polecam te firmy Trixie. Znajdziecie je np. w kakadu, czy na naszezoo.pl
Tak jak pisałam, traktujemy go jak małego bobasa, przez co jest niesamowicie rozpieszczonym kotkiem. Pół dnia spędza sam, kiedy pracujemy - i jestem tutaj też pełna podziwu. Owszem, czasem po powrocie znajduję wszędzie żwirek z kuwety, albo potargany papier toaletowy, ale jak mu tego nie wybaczyć?
Zresztą zdjęć też ma chyba więcej niż niejedno dziecko!


I tak oto poznaliście nasze pierwsze wspólne dziecko :D Co myślicie o zdjęciach? Gdzie zaopatrujecie swoje zwierzaki? Supermarkety, dyskonty, sklepy zoologiczne, kliniki weterynaryjne, czy sklepy internetowe, jak naszezoo.pl ?

You May Also Like

2 komentarze

  1. Na laptopie bo ciepło :D Takie małe koteczki sa kochane bo jeszcze z człowiekiem sa i sie trzymają...gorzej jak podrosną i obiora własne ścieżki :)

    Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com/2018/08/basilurtea-naturalna-herbata.html

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde napisane słowo !♥
Thank You for every written word !♥