Aquaphor - Czy warto zainwestować w dzbanek filtrujący?

by - 5/14/2019


Cześć!

Jakiś czas temu dostałam propozycję przetestowania dzbanka filtrującego Jasper firmy Aquaphor. Mimo że woda w Krakowie jest zdatna do picia i naprawdę smaczna - w Skawinie, gdzie niebawem się przeprowadzimy, może być zupełnie odwrotnie. W dodatku spodziewamy się dzidzi, a przygotowanie dla niej mleka, herbatek, czy kaszek, stanie się znacznie szybsze i łatwiejsze z pomocą takiego dzbanka - bez czekania na zagotowanie się wody, ani kolejnego oczekiwania na jej wystygnięcie.


Opis producenta:


Co myślę ja?


Bardzo miłym zaskoczeniem były dla mnie gratisy! Herbata Tekkane o smaku granatu to strzał w 10! W ogóle w mojej szafce jest osobna półka na herbaty, bo jestem herbatomaniaczką! Muszę przyznać, że napój przyrządzony z wody z dzbanka mimo wszystko smakuje inaczej, lepiej, jakoś tak... czyściej? To chyba dobre określenie :)


Plusem jest na pewno oszczędność czasu, ale także wpływ na środowisko! Filtrując wodę, nie kupujemy jej w butelkach, przez co wyrzucamy znacznie mniej plastiku. Filtr wymienia się co 4-6tygodni, a jego cena to ok. 12-16zł - to również wychodzi znacznie taniej, niż kupno wody w sklepach!


Czy warto zainwestować w taki dzbanek?
Na początku muszę zaznaczyć, że cena samego dzbanka także nie jest jakaś kolosalna, co moim zdaniem bardzo szybko się zwraca - w postaci wydanej gotówki, ale także lepszego samopoczucia. Uważam, że dzbanek filtrujący powinien być w każdym polskim domu, a zwłaszcza w takim, w którym są dzieci!


Posiadacie u siebie taki dzbanek?
Kojarzycie firmę Aquaphor?
Czy zaobserwowaliście zmiany w swoim życiu, samopoczuciu, używając filtrowanej wody?


You May Also Like

0 komentarze

Dziękuję za każde napisane słowo !♥
Thank You for every written word !♥