Stylizacje | Femmeluxe

by - 7/27/2020Cześć!
Dzisiaj kolejny post ze stylizacjami, dzięki cudownej współpracy z FEMME LUXE. Szerzej o sklepie pisałam w tym poście. W każdym razie znajdziecie tam spory, różnorodny asortyment i duży wybór m.in. spodni, sukienek gorsetowych, czarnych koronkowych body, dżinsów, dresów i wielu innych produktów. Zachęcam Was do sprawdzenia ich oferty! Ja przedstawię Wam cztery rzeczy, jakie wybrałam i stylizacje, które z nich stworzyłam. Zacznę od pięknej, choć bardzo odważnej sukienki. Jeszcze nie wiem czy, a jeśli tak - to gdzie się w niej pojawię, ale wygląda niesamowicie!

***

Hello!
Today another fashionist post, thanks to a wonderful collaboration with FEMME LUXE. I wrote more about the shop in this post. Anyway, you will find there a large, diverse assortment and a large selection of trousers, corset dress, black lace bodysuit, jeans, tracksuits and many other products. I encourage you to check their offer! I will introduce you to the four things I have chosen and the stylisations I have created. I'll start with a beautiful, but very brave dress. I don't know if I wear it, and if it is, where I will appear in it - but it looks amazing! 
Sukienka jest z bardzo przyjemnego materiału - nic nigdzie nie gryzie, w dodatku pięknie, aksamitnie się mieni. Pięknie układa się na biuście, dzięki czemu można ją spokojnie założyć bez biustonosza. Jak dla mnie jest niestety za krótka. Kolejną rzeczą jest dokładnie ten sam dres, który kupiłam w pierwszym zamówieniu, jednak w genialnym kolorze baby blue. Jestem nim zachwycona! Tak samo zresztą, jak poprzednim. ;)

***

The dress is made of a very pleasant material - nothing bites anywhere, and it shimmers beautifully and velvety. It fits beautifully on the bust, so you can put it on without a bra. Unfortunately for me it is too short. Next thing is exactly the same tracksuit I bought in my first order, but in amazing baby blue color. I'm delighted with it! Same as the previous one, by the way. ;)

Dres po raz kolejny mnie nie zawiódł, a nawet skradł mi serce chyba jeszcze bardziej niż poprzedni szary. Ten niebieski odcień jest naprawdę śliczny i wbrew pozorom pasuje do większości zestawień z t-shirtami. Ostatnie dwie rzeczy, jakie wybrałam to t-shirt z modnym nadrukiem i świetne mom/boyfriend jeans.

***

Once again, the tracksuit didn't disappoint me, and even stole my heart even more than the previous grey one. This blue shade is really cute and, contrary to appearances, fits most of the t-shirt. The last two things I chose were a t-shirt with a trendy print and a great mom/boyfriend jeans.

Naprawdę bałam się zamawiać takie spodnie. Nigdy nie widziałam się w żadnych innych poza dopasowanymi skinny jeans z wysokim stanem. Bardzo się zdziwiłam, że te tak świetnie leżą i nadają takiego pazura każdej stylizacji. T-shirt ma świetny nadruk, bardzo mi się spodobał. Jest jednocześnie niebanalny i modny. Idealnie pasuje do mom jeans, ale też do shortów, czy dopasowanych spodni.

***

I was really afraid to order those jeans. I've never seen myself in any other than matching high skinny jeans. I was very surprised that these are so great to wear and they give such a claw to any style. The T-shirt has a great print. I really like it. It's both original and fashionable. It fits perfectly with mom jeans, but also with shorts or skinny jeans.

You May Also Like

4 komentarze

  1. Super stylówki :) Najbardziej mi się podoba ta pierwsza sukienka! Lubię asymetryczne wzory, a ta jest mega!

    OdpowiedzUsuń
  2. Lubię ten sklep i często zamawiam tam sobie dresy :) Zastanawiałam się też nad tą zieloną sukienką, bo podoba mi się :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Najbardziej spodobała mi się stylizacja z sukienką. ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde napisane słowo !♥
Thank You for every written word !♥