Jestem idealną Mamą.

by - 8/15/2020

 

Jestem idealną Mamą.

Dla swojego dziecka. 

I Ty też nią jesteś - dla swojego. Ty też, i Ty także. 

Każda z nas jest idealną Mamą dla swoich dzieci.Jeszcze zanim dowiedziałam się, że będę mamą - wiedziałam, jaką mamą chcę być.
Chcę dawać mojemu dziecku poczucie bezpieczeństwa, zaufanie ode mnie, ale też i do mnie. Chcę, żeby wiedziała, że zawsze może na mnie polegać, że wszystko może mi powiedzieć. Oprócz tego, żeby o tym wiedziała - chcę, żeby z tego korzystała. Chcę dawać jej możliwości. Możliwości poznawania, zwiedzania świata, możliwości próbowania czego zechce - jazdy konno, pływania, czy gry na ukulele. Chcę dawać jej możliwość popełniania błędów i wyciągania z nich wniosków. Chcę dawać jej możliwość bycia nieidealną, ale zawsze dobrą, empatyczną i rozważną. Chcę dawać jej możliwość bycia SOBĄ.
Jeśli będzie chciała włożyć strój batmana na zakupy - powiem jej "śmiało!". Chcę, żeby była dzieckiem najdłużej jak będzie mogła i wykorzystując ten dziecięcy czas najmocniej, wyciskając z niego najmniejszą kropę wspomnień, przygód, radości, śmiechu, płaczu, braku odpowiedzialności, zabawy, zawsze rozdrapanych kolan, czy rączek w piasku.
Chcę dać jej najpiękniejsze dzieciństwo, jakie jestem w stanie, okraszone ciepłem, bezpieczeństwem, wartościami, miłością, prawdą, szczerością i opatulone naszymi "tatowymi" i "maminymi" ramionami.


 Bo... jestem idealną mamą.


Strój mamy: góra House, dół h&m.
Strój Zoi: flamingi Lindex (sh) , biedronka Nutmeg (sh)


Miejsce: Zalew Kryspinów k.Krakowa


You May Also Like

2 komentarze

 1. Przepięknie napisane! I bardzo się cieszę, że piszesz o sobie jako o idealnej mamie. Wierzmy w siebie, miejmy tego powera i pewność. Idźmy przed siebie z wysoko uniesioną głową i bądźmy autorytetami, na tyle, na ile możemy. Ściskam. Pozdrowienia dla całej rodzinki!


  Zapraszam do mnie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję! Myślę, że każdy powinien być pewny siebie bo każdy został stworzony po coś, z jakimiś predyspozycjami i przeznaczeniami. Pozostaje je rozwijać i wykorzystywać ;)

   Usuń

Dziękuję za każde napisane słowo !♥
Thank You for every written word !♥