POSTANOWIENIA.

by - 1/01/2016


Mam jedno, ale jednocześnie bardzo dla mnie ważne postanowienie noworoczne. Chcę być lepsza. Postawię na samorozwój, będę czytała książki motywacyjne i takie, które uczą nas samych siebie. W zasadzie jedną już przeczytałam, a właściwie e-book. Witold Wójtowicz ,,Sukces a praca". Publikacja jest genialna, pochłonęła mnie od samego początku i sporo nauczyła. Polecam Wam ją na początek. Znajdziecie ją na chomiku, np. tutaj.

Na mojej liście takich książek, znajdują się jeszcze bankowo:
> "Bloger" i "Blog" (pdf: klik/klik)
> "Piąty Poziom" (pdf: klik)
> "Zrobię to dzisiaj!" (pdf: klik)
> "Efekt Motyla" (pdf: klik)
> "Mężczyzna od A do Z" (pdf: klik)
> "Techniki Manipulacji" (pdf: klik)
> "Lekko stronniczy"
 
Oprócz tego chcę wziąć się w końcu za wykłady z TED'a :) Jeśli nie wiecie co to jest, to zapraszam Was na tą stronkę ted.com. Podrzucę Wam też linki do kategorii, za które chcę się zabrać: self(ja), development(rozwój). Są to wykłady na różne tematy prowadzone przez najróżniejsze osoby. Jest tego mnóstwo i są niezwykle ciekawe. Nie przerażajcie się, że nie potraficie na tyle angielskiego, żeby je zrozumieć - bo przy każdym filmie możecie wybrać napisy:)


Mam nadzieję, że trochę was zainspirowałam i sami sięgniecie po ktorąś z publikacji, lub wciągniecie się w TED'a :)

Chciałabym także skupić się mocniej na fotografii:) Zmotywował mnie do tego ten post. Jasiek póki co nic tam nie publikuje, ale jest aktywny na instagramie. Jest moim ogromnym idolem, chciałabym kiedyś mieć w głowie to, co ma On :) Polecam też przejrzeć Jego profil na maxmodels.

BĄDŹMY RAZEM LEPSZYMI LUDŹMI
No i to już ostatni temat, który chciałam dzisiaj poruszyć. Jak możecie zauważyć, już od jakiegoś czasu w ramce po prawej stronie jest zdjęcie malutkiej Hani, której możecie pomóc! Myślę, że co jakiś czas będę zmieniała taki link:) Póki co, możecie wysyłać sms'y, które nie kosztują wcale 10zł i nie ciągną za nami jakiś niepożądanych skutków - a jedynie dobro, za małe 1,23zł! To nie kosztuje wiele wysiłku, a możecie przyczynić się do zdrówka tej dziewczynki!:) Pamiętam, że jak wklejałam ten link, to było tam chyba ok. 20% zrealizowanej kwoty - teraz jest aż niespełna 50% ! Razem możemy więcej, pamiętajcie :)


Mam nadzieję, że wybaczycie mi taki trochę bardziej przemyśleniowy post, w  którym trzeba więcej czytać niż zazwyczaj. Jednak lubię pisać takie rzeczy, chociażby żeby przeczytać w komentarzach Wasz punkt widzenia i Wasze zdanie, bo to sprawia mi największą radość :)

Buziaki !!:*

instagram: paulacierpiak     snap: paulaflacko

You May Also Like

6 komentarze

 1. Fajne są takie motywujące książki czy coś :) Na pewno pomagają w wytrwaniu w postanowieniach

  OFFICIAL PATTY ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny pomysł z tymi motywacyjnymi książkami. Może sama się skuszę. ;>
  Cieszę się, że poruszyłaś temat pomocy innym, a szczególnie małym, niewinnym dzieciom, które mają jeszcze tyle do przeżycia. Uwielbiam pomagać w ten sposób, bo wiem, że każda złotówka przybliża do celu, a uśmiech innej osoby jest najlepszym widokiem na świecie. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny sposób pomocy :)

  http://bynola.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny pomysł z tymi motywującymi książkami :)
  http://arampampam.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde napisane słowo !♥
Thank You for every written word !♥