Trzy rzeczy, które pomogą Ci być szczęśliwszym

by - 4/28/2017

- SPONTANICZNOŚĆ -
Jedź gdzieś, samemu nie wiedząc gdzie. Masz prawo jazdy/Twoja druga połówka ma? Świetnie! Jedź przed siebie nie patrząc na znaki, a kiedy nie będziesz wiedzieć gdzie jesteś - zapytaj przechodnia o coś wartego uwagi w okolicy. Nie masz możliwości jazdy samochodem? Kup bilet na autobus jadący do miejscowości, o której do tej pory nigdy nie słyszałeś albo zaoszczędź i wydaj wszystko na podróż samolotem do wymarzonego miejsca, albo nawet takiego, o którym nic nie wiesz!- MAŁE RZECZY - 
Dostrzegaj je i ciesz się nimi! Smaczny hot-dog, pierwsze lody w sezonie, czy piknik przy  cudownym widoku... Czekaj na to i łap, kiedy tylko możesz! Słońce znacznie ułatwia tę sprawę, ale deszcz i chmury wcale jej nie utrudniają :) Taniec w deszczu, deptanie kałuż i ubrudzenie się od stóp do głów, a następie gorąca kąpiel po powrocie. Aż się uśmiecham, a przecież tylko o tym myślę!


- MIŁE GESTY - 
Zwracaj na nie uwagę i sam spróbuj ich dokonywać. Uśmiechnij się do starszego pana na ulicy albo zerwij stokrotkę i daj smutnej dziewczynie. Pomóż komuś w czymś i uśmiechaj się do ludzi, nawet jeśli dziwnie się na Ciebie patrzą - wtedy zwłaszcza! Powiedz mamie, tacie, siostrze, dziadkowi, że ich kochasz i ugotujcie coś wspólnie albo wyjdźcie na spacer. To tak  niewiele, a tak wiele zmienia.


 

You May Also Like

5 komentarze

 1. Ostatnio zaczęłam dostrzegać małe rzeczy i mega się z tego cieszę:D Zdjęcia skojarzyły mi się trochę z teledyskiem "Scared to be lonely", świetne są.
  http://xartday.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. sliczne zdjecia! racja, male rzeczy uszczesliwiaja najbardziej!
  dorey-doorey.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Spontaniczność jest najlepsza;p Pięknie wyglądasz :)!
  Mój blog ♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Prawda, wszystko prawda ;) Więcej dobrych rad! ;)
  www.dobrastronamedalu.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Wow, śliczne zdjęcia. Jak masz czas zapraszam do siebie :) https://wikarolka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde napisane słowo !♥
Thank You for every written word !♥