Oszczędność z kantorem

by - 4/18/2019


Cześć! 
Na pewno znacie strony typu aliexpress, czy joom. Sama bardzo często robiłam na nich zakupy - to dekoracje na wesele, to dodatki do zaproszeń, ale też ubrania, czy etui na telefon. Miałam po prostu połączoną kartę ze stroną, przez co pieniądze ściągane zostawały automatycznie, według jakiegoś kursu. Szczerze powiedziawszy niewiele interesowała mnie jego wysokość, tak czy siak rzeczy kosztowały niewiele. Okazało się jednak, że mimo tak niskich cen, mogę jeszcze na tym oszczędzić i wydać jeszcze mniej! Jak? Bardzo prosto i szybko!
Kantor internetowy, na który trafiłam pozwala na wymianę dowolnej waluty po bardzo atrakcyjnych kursach! *kursy walut* W dodatku, według magazynu Forbes jest najszybszym e-kantorem ze wszystkich! Czas transakcji nie przekracza bowiem 10 minut! :) I jest to dla mnie kolejny plus, bo kiedy coś znajdę, chcę to szybko zamówić. Gdybym miała czekać ok. godziny na wymianę pieniędzy, wolałabym już wydać o te kilka złotych więcej na swoje zakupy.

Jak działa e-kantor?

-> WPŁACASZ PIENIĄDZE
-> WYMIENIASZ 
-> WYPŁACASZ

Łatwo, szybko i przyjemnie! ^^ A żeby tego było mało, ten konkretny kantor, o którym mowa, posiada w swojej ofercie program punktowy! Uzbierane punkty pozwalają na jeszcze tańszą wymianę walut, a na start - za samą rejestrację - otrzymujemy ich aż 500! Ja zawsze lecę na tego typu bajery :D Zbieram wszelkie punkty, naklejki, i inne tego typu rzeczy chyba w każdym możliwym miejscu >.<
A Wy? Robicie zakupy na chińskich stronach? Wymieniacie czasami pieniądze w kantorach? Stacjonarnych, czy internetowych? Dajcie znać, czy oszczędzaliście kiedyś w podobny sposób!

You May Also Like

2 komentarze

  1. Ostatnio chińskie strony są bardzo popularne, ale nie do końca rozumiem dlaczego, pomijając fakt, że tanio. Sama nie robię tam zakupów, ale moje koleżanki bardzo chętnie.

    OdpowiedzUsuń
  2. W takim razie masz rację, że jest to bardzo sprawny i dobry sposób na wymianę walut, a faktycznie - teraz występuje na to coraz większe zapotrzebowanie, bo co piąta osoba pewni kupuje/kupiła coś na Aliexpress. No a błagam - 10 minut to prawie jak nic! Ja sobie stronę zapisałam:) Pozdrawiam serdecznie!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde napisane słowo !♥
Thank You for every written word !♥