ABOUT

          *Napisz coś o sobie* - ta rubryka zawsze sprawiała mi najwięcej problemu. Teraz, o ironio, piszę ją z własnej nieprzymuszonej woli. Pewna siebie raczej na pewno nie jestem. Staram się nad tym pracować, ale ciężko stać się takim z dnia na dzień. Doskwiera mi w sobie nieśmiałość. Sam ten wyraz brzmi okropnie i trudno mi go nawet wypowiedzieć.   Jestem pewna siebie, wiem co potrafię i znam swoją wartość. :) Chwilę to trwało, ale teraz mogę to śmiało stwierdzić i jestem z tego cholernie dumna.
Mam wiele hobby, pasji, ale i słomiany zapał. Jestem w stanie wymienić w punktach za co się brałam i jakie miałam plany na przyszłość - i na pewno nie będzie ich tyle, co palców u ręki (albo dwóch).  Po 5 miesiącach rzuciłam studia - i bardzo mi ulżyło! Aktualnie pracuję jako... mama! I jest to najodpowiedzialniejsze zajęcie, jakiego kiedykolwiek się podjęłam. :D  
Fotografia jednak jest nieodzowną częścią mojego życia od około 10 lat. Przez ten czas sporo się nauczyłam i wraz z moim poczuciem estetyki - dojrzałam. W tym czasie miałam kieszonkowego Jenoptica, cyfrowego FujiFilm, aby w końcu pod choinkę w 2016r. doczekać się Canona EOSa 1300D. Jestem dojrzalsza, mądrzejsza, bogatsza w doświadczenie. Ukończyłam Kurs Fotografii oraz Obróbki Zdjęć w Lightroomie z zaświadczeniem MEN.
Jestem osobą twórczą. Lubię fotografować, obrabiać zdjęcia, kręcić i montować filmy. Tworzyłam nadruki na bluzy, koszulki, kiedyś ręcznie je malowałam. Oprócz tego uwielbiam stać po drugiej stronie obiektywu, czyli jako modelka. No i byłabym zapomniała o pisaniu i czytaniu! Kiedyś planowałam wydać swoją książkę, ale gdzieś tu już pisałam o słomianym zapale. W każdym razie urodziłam się 4 kwietnia 1998r. w Krośnie - niedużym mieście na Podkarpaciu. Skończyłam technikum o profilu Cyfrowe Procesy Graficzne., a teraz studiuję Pedagogikę Przedszkolną i Wczesnoszkolną - info nieaktualne, bo już zdążyłam je rzucić :D Tak więc, jak widać, rozbieżność moich zainteresowań jest spora. Gdyby ktoś w tej chwili zapytał mnie ,,kim chcesz być?" odpowiedź brzmiałaby ,,człowiekiem spełnionym i dobrą mamą", bo szczęśliwa już jestem! :)
Blogowanie? Po co?
          W zasadzie blogi też już sporo czasu za mną chodziły. Były graficzne, pamiętnikowe, z szablonami na onet i na blogspot. Hmm, chyba łatwiej byłoby jednak zapytać o czym jeszcze niczego nie tworzyłam. Moim największym wyczynem był ,,harizon-helf" - typowy blog lifestyle'owy, który skończył się przez słomiany zapał, może też niedojrzałość i brak weny. Z blogowaniem (nie)stety nie można skończyć od tak. Teraz chciałam zacząć coś nowego, coś swojego. Na pewno coś twórczego, a czy ciekawego? Oryginalnego? Staram się ogromnie, żeby takie właśnie było, ale do oceny pozostawię to jednak Wam :))


 
Tak czy siak napisałam o sobie tyle, że starczyłoby na średniej jakości autobiografię, także chyba nie powinnam już przedłużać tych jakże nużących wypocin. Jeśli jednak kogokolwiek w jakiś sposób zaciekawiłam, to zapraszam do przejrzenia postów, zostawienia jakiegoś miłego komentarza, albo takiego z konstruktywną krytyką! 

Cium ciumki !♥